سرکار خانم دکتر نظري پورکيايي مشاور محترم وزير کشور در امور زنان و خانواده در اولين ساعات حضور خود در سفر دو روزه به استان به همراه خانم دکتر جليل پور با مهندس اقبال عباسي استاندار ديدار نمودند.

کد خبر: 42390 تاریخ انتشار: 1398/05/26
نمایش: 149
اخبار
سرکار خانم دکتر نظري پورکيايي مشاور محترم وزير کشور در امور زنان و خانواده در اولين ساعات حضور خود در سفر دو روزه به چهارمحال و بختياري به همراه خانم دکتر جليل پور مدير کل امور بانوان و خانواده استاندار با مهندس اقبال عباسي استاندار چهارمحال و بختياري ديدار نمودند.
مرضيه جليل پور ضمن اظهار خرسندي از حضور خانم دکتر نظري پورکيايي عنوان داشتند : اگر امروز شاهد پيشرفت هاي مديريتي و موفقيت در حوزه بانوان در استان هستيم همه را مديون حسن نظر و حمايت هاي بي دريغ استاندار محترم و سخت کوش استان جناب آقاي مهندس عباسي مي باشيم. اميد است سفر خانم دکتر به بام ايران منشا خير و برکت بسياري براي بانوان اين خطه از ايران عزير باشد.
در ادامه استاندار چهارمحال و بختياري بيان داشتند : دولت تدبير و اميد با سياست هاي موثر خود در حوزه زنان ، شرايط را براي حضور اثرگذار،  فعالانه و تحسين برانگيز آنها در جامعه تسهيل کرده و تلاش شده است در راستاي تحقق اين سياست ها از زنان توانمند و شايسته استان در پست هاي مديريتي بهره گيري شود.
وي تصريح کرد: اين دولت نگاه ويژه اي به حوزه زنان و تلاش براي رشد شاخص هاي اين حوزه دارد و به تبع آن در استان نيز با پيگيري جدي اين سياست ها تلاش مي شود تا زمينه رشد و بروز استعدادهاي حوزه زنان بيش از پيش فراهم شود.
سپس سرکار خانم دکتر نظري پورکيايي مشاور وزير کشور در امور زنان و خانواده اظهار داشتند: 
توجه و بهره گيري از زنان شايسته و توانمند در اين استان به خصوص در پست هاي مديريتي قابل توجه و شايسته قدر داني است و باعث خوشحالي است که چهارمحال و بختياري استانداري دارد که با انتصاب زنان موفق و شايسته ،باور عمومي را در اين استان به سمت توسعه يافتگي تغيير داده و اميد مي رود با تداوم اين نگاِه شاهد تسريع در تحقق  توسعه يافتگي اين استان باشيم.

افزودن دیدگاه