جلسه گروه کاري زنان و خانواده با رياست معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندار برگزار گرديد.

کد خبر: 155133 تاریخ انتشار: 1399/10/24
نمایش: 73
اخبار
جلسه گروه کاري زنان و خانواده با موضوع برنامه ريزي جهت برگزاري کنگره ملي تجليل از 17000 زنان شهيد ، جانباز و آزاده برگزار گرديد.
در حاشيه گروه کاري زنان و خانواده ، مرضيه جليل پور ، مدر کل امور زنان و خانواده استانداري اظهار داشتند : با توجه به نقش و سهم بي بديل زنان در پيروزي انقلاب اسلامي ايران و از آنجا که حدود 17 هزار از شيرزنان اين سرزمين در طول دوران انقلاب ، دفاع مقدس و تاکنون در عرصه ها و صحنه هاي مختلف به درجه رفيع شهادت ، جانبازي و آزادگي نائل آمده اند ،در چهلمين سالگرد دفاع مقدس اين ستاد استاني زنان شهيد ، جانباز و آزاده با عضويت دستگاههاي ذيربط و رياست استانداري و دبيري اداره کل بنياد شهيد و امور ايثارگران تشکيل شده است .
در اين جلسه معاون محترم سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندار گفتند : بر همه ما وظيفه مي باشد نسل جديد را با پيشکسوتان ايثار و ايثارگري آشنا نموده تا آنان الگوهاي مناسب و خوبي براي زنان و دختران و نسل جوان باشند.
مدير کل امور زنان و خانواده استانداري چهارمحال و بختياري بيان داشتند : در اين کنگره ملي تجليل از 17 هزار زن ايثارگر ، بانک اطلاعاتي از زنان شهيد ، جانباز ، شاخص، نخبه ، کارآفرين ، هنرمند و ورزشکار بروزرساني مي شود.
مرضيه جليل پور ضمن اشاره به جايگاه و نقش زنان در پايداري انقلاب اسلامي و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت ، عنوان داشتند: تاکنون بخش آنژيوگرافي مرکز آموزشي و درماني بيمارستان هاجر در شهرکرد با پيگيري دفتر امور زنان و خانواده استانداري و همکاري دانشگاه علوم پزشکي استان به نام شهيده نورمند نامگذاري شده و سالن هندبال مجموعه ورزشي انقلاب شهرکرد به نام شهيده مدافع سلامت دکتر رضوان نورمند و نامگذاري سايت تيراندازي با کمان مجموعه ورزشي تختي بروجن به نام شهيده پريسا رفيعي با همکاري اداره کل ورزش و جوانان استان در دست انجام مي باشد.
مدير کل امور زنان و خانواده استانداري چهارمحال و بختياري بيان داشتند : با عضويت ، همراهي و همکاري دستگاههاي اجرايي مرتبط استان به صورت تشکيل کميته هاي تفکيک شده ذيل ستاد ، قرار است نقش و حضور پررنگ زنان استان در دفاع مقدس را به جامعه معرفي نمائيم.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1399/12/26