پيام تبريک مدير کل امور بانوان و خانواده استانداري چهارمحال و بختياري به مناسبت فرارسيدن نوروز1399

کد خبر: 93590 تاریخ انتشار: 1399/01/05
نمایش: 93
اخبار
مرضيه جليل پور مدير کل امور بانوان و خانواده استانداري چهارمحال و بختياري درپيامي فرارسيدن سال جديد را به همه ملت غيور ايران اسلامي خصوصا بانوان استان چهارمحال و بختياري تبريک و تهنيت گفتند.
 
متن پيام بدين شرح است :
بهار ، خرامان مي آيد و در نو شدن هر ذره ي جهان ، دعوتيست!در رقص سبزه ها بر تن پوش سبزشان ، در هلهله ي چکاوکان بر فراز آسمان ، گرماي ملايم و خنک بخش روزهاي آفتابي ، در باغ ، کشتزارها ، گلها و درختان همه بشارت بهار را مي دهند تا اين نواي جانبخش را ساز بدارند.
 اما سال جديد 1399 با وجود مهمان ناخوانده اي که اواخر سال 1398 به کشور عزيزمان وارد شده سبب گشته که سال را کمي متفاوت تر به پايان رسانده و سال جديد را آغاز نمائيم و تنها خداست که مي داند که  " بهترين " در زندگيتان چگونه معنا مي شود و متذکر مي گردد. اميد است با توکل به الطاف بيکران الهي و رعايت اصول بهداشتي طبق بيانيه ها ، توصيه ها و سفارشات وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکي کشور و دانشگاه علوم پزشکي ، خدمات بهداشتي و درماني استان براي عبور از اين بحران دست در دست هم با ماندن در خانه سال زيبايي را براي ايران و ايراني رقم بزنيم.
آرزومندم در آستانه فرارسيدن روزهاي نويدبخش بهار طبيعت و آغاز سال نو و تبريک اين ايام خجسته همواره سالي سرشار از سلامتي ، سعادت و شادکامي در پناه ايزدمنان در کنار خانواده محترم سپري نمائيد.

افزودن دیدگاه