نشست مدير کل امور بانوان و خانواده استانداري چهارمحال و بختياري با معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار درخصوص جذب بانوان سرمايه گذار کارآفرين و بررسي مشکلات آنها

کد خبر: 83542 تاریخ انتشار: 1398/12/08 10:14:57
نمایش: 65
اخبار
در نشست مدير کل امور بانوان و خانواده استانداري با معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار ، مرضيه جليل پور اظهار نمودند: خوشبختانه در استان چهارمحال و بختياري تعداد زنان کارآفرين و فعاليت آنها رو به افزايش است که نه تنها سبب رشد اقتصادي شده بلکه در کاهش نرخ بيکاري نيز موثر بوده است .
در ادامه مدير کل امور بانوان و خانواده استانداري چهارمحال و بختياري ضمن معرفي سرمايه گذار کارآفرين ، تصريح نمودند : نياز است راهکارهاي قانوني براي رفع مشکلات و شناخت محدوديتها و موانع اشتغالزايي ارائه گردد تا بانوان هم بتوانند در رونق توليد ايران اسلامي نقش آفريني کنند.
در همين راستا معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار ضمن ابراز خرسندي از مشارکت زنان در عرصه اقتصادي و توسعه کشور ، بيان داشتند: براي ايجاد کارآفريني بايد زيرساختهاي لازم فراهم گردد تا سرمايه گذار بتواند به موفقيت دست يابد که لازمه آن همراهي مسئولان مرتبط مي باشد.
در پايان مقرر گرديد جلسه اي با حضورمدير کل صنعت ، معدن و تجارت استان ، مدير کل دفتر جذب و سرمايه گذاري استان ، مدير کل دفتر هماهنگي امور اقتصادي و ... جهت بررسي و تسهيل در رفع مشکلات سرمايه گذار برگزار گردد.
 

افزودن دیدگاه