​مدير کل امور بانوان و خانواده استانداري چهارمحال و بختياري به مناسبت گراميداشت روز زن و مقام والاي مادر از سراي سالمندان شهرکرد ديدار نمودند.

کد خبر: 83456 تاریخ انتشار: 1398/11/26
نمایش: 85
اخبار
در حاشيه بازديد از سراي سالمندان به مناسبت گراميداشت روز زن و مقام والاي مادر، مرضيه جليل پور اظهار نمودند: ميلاد حضرت فاطمه زهرا (س) را بهانه قرار داديم که تکريم از سالمندان و برقراري ارتباط و احترام هر چه بيشتر به اين افراد را فرهنگسازي کنيم.
در ادامه مدير کل امور بانوان و خانواده استانداري چهارمحال و بختياري تصريح نمودند : سالمندان دنيايي از تجربه هستند موي سفيد و چين و چروک هاي صورتشان نشان از مشقت هاي روزهاي جواني آنهاست. چه زيباست که از تجربيات آنها بياموزيم و در زندگي خود بهره ببريم.
جليل پور با اشاره به اينکه سالمندان نيز همانند کودکان نياز به آموزش دارند ، افزود: بايستي براي ورزش ، توانبخشي سالمندان و درمان آنها برنامه هاي دقيقي طرح ريزي شود که مي توان در اين راستا از سازمانهاي مردم نهاد قدرتمند که در حوزه سالمندي فعاليت مي کنند ، استفاده نمود.
در اين بازديد مدير کل امور بانوان و خانواده استانداري به همراه سرپرست بهزيستي استان ، رئيس بهزيستي شهرستان و ديگر کارشناسان مرتبط استانداري و بهزيستي ، دقايقي ضمن استماع صحبتها و درد و دل هاي فرشتگان ساکن در سراي سالمندان ، از آنها نيز تجليل نمودند.

افزودن دیدگاه