سرکارخانم دکتر نظري پورکيايي مشاور وزير کشور در سفر دو روزه به استان ،در نشست تخصصي بانوان فرهيخته،مديران و مشاوران بانوي استان به همراه استاندار محترم و مديرکل امور بانوان و خانواده حضور يافت.

کد خبر: 42397 تاریخ انتشار: 1398/05/28
نمایش: 146
اخبار
سرکارخانم دکتر نظري پورکيايي مشاور وزير کشور در سفر دو روزه به چهارمحال و بختياري ضمن بازديدهاي متعدد صورت گرفته ، در نشست تخصصي بانوان فرهيخته ، مديران و مشاوران بانوي استان بهمراه استاندار محترم و مديرکل امور بانوان و خانواده حضور يافت.

- مرضيه جليل پور مدير کل اموربانوان و خانواده با ارائه گزارش جامع و کاملي از عملکرد دفتر در حوزه زنان و خانواده ،فعاليتهاي صورت گرفته را حائز اهميت دانست.
خانم دکتر نظري پورکيايي با اشاره به تقدير وزير کشور از استاندار ، اظهار کرد: 
اين امر نشان از مديريت شايسته و توانمند آقاي مهندس اقبال عباسي ، استاندار محترم چهارمحال و بختياري است،همچنين حسن توجه و باورمندي ويژه استاندار نسبت به بهره مندي مديريت زنان به نحو شايسته و توجه به شاخص هاي جنسيتي موجب اين تقدير شده است.
ايشان همچنين بيان داشتند با توجه به ظرفيت هاي بالاي استان چهارمحال و بختياري در حوزه گياهان دارويي مي توان شهرکرد را براي ثبت در يونسکو به عنوان شهر خلاق داروهاي گياهي معرفي کرد و با اشاره به علاقه مندي و ظرفيت بسيار خوبي که  در خصوص فضاهاي مختص کودکان در شهرکرد و با توجه به پيشنهاد خوب خانم دکتر جليل پور مي توان اين شهر را به عنوان شهر دوستدار کودک معرفي کرد.

افزودن دیدگاه