مشاور محترم وزير کشور در امور زنان و خانواده در پايان سفر خود به بام ايران ، از پارک بانوان شهرکرد بازديد نمودند.

کد خبر: 42382 تاریخ انتشار: 1398/05/26
نمایش: 27
اخبار
خانم مرضيه جليل پور مدير کل امور بانوان و خانواده استانداري در معيت مشاور محترم وزير کشور در امور زنان و خانواده و معاون ايشان و نمايندگان شوراي اسلامي شهر و سيما منظر شهرداري شهرکرد از پارک بانوان که در محل پارک ملت احداث شده است بازديد نمودند. خانم ربيعي، کارشناس سيما منظر شهرداري شهرکرد ضمن معرفي پارک بانوان، مسائل و مشکلات پيش رو و اينکه پارک بانوان از نظر امکانات ورزشي نياز به توسعه و تجهيز دارد را مطرح نمودند.
خانم دکتر جليل پور ضمن تاکيد براينکه تنها مکان تفريحي و سالم مختص به بانوان در استان چهارمحال و بختياري پارک بانوان مي باشد،بيان داشتند که از مجموعه 10 شهرستان استان تنها 2 شهرستان شهرکرذ و بروجن داراي پارک بانوان هستند که ان شاء الله در آينده شاهد تعداد بيشتري از آنها در کليه مراکز شهرستانها باشيم.
در پايان مدير کل امور بانوان و خانواده استانداري ضمن تشکر از تشريف فرمايي خانم دکتر نظري پورکيايي به استان چهارمحال و بختياري از ايشان درخواست نمودند که در صورت امکان در زمينه احداث و تجهيز پارک هاي بانوان شماره 2 شهرکردو ساير شهرستانها دستور همکاري و مساعدت لازم را مبذول فرمايند.

افزودن دیدگاه