سرکار خانم دکتر نظري پور کيايي مشاور محترم وزير کشور در سفر به استان به همراه خانم دکتر جليل پور مدير کل امور بانوان و خانواده استان و مسئولين بهزيستي استان از مرکز آسيب هاي اجتماعي بازديد نمودند.

کد خبر: 42372 تاریخ انتشار: 1398/05/24
نمایش: 159
اخبار
سرکار خانم دکتر نظري پور کيايي مشاور محترم وزير کشور در امور زنان و خانواده در سفر به استان چهارمحال و بختياري به همراه خانم دکتر جليل پور مدير کل امور بانوان و خانواده استان و مسئولين بهزيستي استان از مرکز آسيب هاي اجتماعي بازديد نمودند.
مرضيه جليل پور مدير کل امور بانوان و خانواده استانداري به همراه مشاور محترم وزير کشور در امور زنان و خانواده و معاون ايشان در بازديدي که از مرکز آسيب هاي اجتماعي استان داشتند عنوان کردند با توجه به سرکشي ها و پيگيري هاي اخير که از اين مرکز صورت گرفت مشکلات قابل توجه احصاء و در چارچوب اختيارات دفتر در جهت رفع آن تلاش گرديد و همچنان رسيدگي به اين امر در برنامه هاي آتي دفتر نيز در نظر گرفته شده است.
در اين بازديد خانم محمدي سرپرست بهزيستي استان و همکارانشان ضمن معرفي مرکز به سرکارخانم دکتر نظري پورکيايي و خانم مدني معاون ايشان با اشاره اي کوتاه به نقش خانواده ها در پيشگيري از جرم و بزهکاري فرزندان و دوستي با فرزند و حذف فاصله ها ، تقويت اعتقادات ،توجه به نيازهاي روحي و عاطفي فرزندان ، به نقش ساير نهادها از جمله مجموعه حاکميت ،آموزش و پرورش ،قوه قضاييه ،بهزيستي و ... تاکيد کردند،در همين راستا اداره کل بهزيستي خدمات متعددي در قالب اورژانس اجتماعي 123،مشاوره تلفني 1840،خانه سلامت،خانه امن،سکونت موقتو شيرخوارگاه به متقاضيان و خدمت گيرندگان ارائه خدمات مي دهد. در اين بازديد مسئولين و مشاوران و روانشناسان مجموعه به ارائه نقطه نظرات ، مشکلات و پيشنهادات پرداخته و مشاور محترم وزير نيز دستور به پيگيري موارد مرتبط با حوزه کاري خود دادند.
در پايان خانم دکتر نظري پور کيايي و خانم دکتر جليل پور از کليه مراکز زير مجموعه بازديد و از پرسنل زحمتکش آنجا تقدير نمودند.

افزودن دیدگاه