جلسه گروه کاري زنان و خانواده با موضوع ميلاد کريمه اهل بيت حضرت معصومه (س) و دهه کرامت با رياست مديرکل امور زنان و خانواده استانداري برگزار گرديد.

کد خبر: 156100 تاریخ انتشار: 1400/03/20
نمایش: 53
اخبار

جلسه گروه کاري زنان و خانواده با موضوع  ميلاد کريمه اهل بيت حضرت معصومه (س) و دهه کرامت  با رياست مديرکل امور زنان و خانواده استانداري برگزار گرديد.
مرضيه جليل پور در جلسه گروه کاري زنان و خانواده با اشاره به آغاز هفته کرامت و ميلاد حضرت فاطمه معصومه (س) اظهارنمودند : دهه کرامت فرصتي مغتنم براي شناخت بيشتر سيره ائمه اطهار (ع) و شخصيت پيشواي هشتم شيعيان ، حضرت امام رضا(ع)و خواهر بزرگوار ايشان ، حضرت معصومه (س) و تبيين آن در بين جوانان است.
مديرکل امور زنان و خانواده استانداري چهارمحال و بختياري بيان داشتند :ارتقاي جايگاه دختران درخانواده و جامعه حائز اهميت است و گراميداشت مقام دختر توسط والدين امري ضروري است زيرا دختران امروز مادران آينده هستند و لازم است با سيره و شخصيت والاي کريمه اهل بيت آشنا شوند و الگوپذيري آنها از بانوان بزرگ اسلام مي تواند در تربيت نسل هاي آينده و جامعه نقش موثري داشته باشد .
در اين جلسه مقرر شد دستگاههاي اجرايي و فرهنگي استان بارعايت پروتکل هاي بهداشتي و طبق مصوبات ستاد ملي و استاني مديريت کرونا خود را اجرا و يا درجهت ارتقا سطح کيفي آموزشي بانوان و دختران استان و شناخت بيشتر ائمه و زندگينامه آنها به صورت مجازي فعاليت نمايند .  

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1400/03/23