مديرکل امور زنان و خانواده استانداري چهارمحال و بختياري در هفته گراميداشت مقام زن و روز مادر از بانوان شاغل در بيمه سلامت استان تجليل نمود.

کد خبر: 155339 تاریخ انتشار: 1399/11/20 10:28:35
نمایش: 52
اخبار
در حاشيه مراسم تجليل از بانوان شاغل در بيمه سلامت استان، مرضيه جليل پور ضمن تبريک ميلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)  و گراميداشت هفته زن و روز مادر و تشکر از زحمات سرپرست محترم بيمه سلامت استان به جهت برگزاري مراسم قدرداني از بانوان آن مجموعه، اظهار نمودند: خانواده سالم،نيازمند مادر و زن سالم در محيط خانه است تا با روي پا بودن خود، از سلامت و تندرستي خانواده محافظت کند.
مديرکل امور زنان و خانواده استانداري چهارمحال و بختياري افزود: براي داشتن جامعه اي سالم،شاداب، پويا و بهره مندي جامعه از سرمايه هاي انساني در مسير توسعه و پيشرفت، کليه دستگاههاي متولي سلامت بايد اهتمام نمايند.
جليل پور تصريح نمود: اميد به زندگي يکي از شاخص هاي توسعه يافتگي جوامع امروزي است و سلامت و پوشش بيمه درمان يکي از عوامل تاثيرگذار در افزايش اميد افراد به زندگي است که بر خود واجب مي دانم از زحمات کليه پرسنل اين مجموعه به ويژه بانوان سخت کوش و توانا که در اين امر به جامعه هدف خود،ياري مي رسانند، سپاسگزاري نمايم.
در اين جلسه،مدير کل امور زنان و خانواده استانداري  به همراه سرپرست محترم بيمه سلامت و ديگر مسئولين مربوطه، از بانوان فعال و موفق بيمه سلامت استان تجليل نمودند.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1399/12/26