به مناسبت هفته گراميداشت مقام والاي زن و روز مادر،برنامه نشاط و سلامتي ويژه بانوان شاغل با رعايت پروتکل هاي بهداشتي در پارک بانوان شهرکرد برگزار گردبد.

کد خبر: 155328 تاریخ انتشار: 1399/11/19 14:04:21
نمایش: 53
اخبار
در ويژه برنامه نشاط و سلامتي بانوان شاغل در پارک بانوان که با رعايت پروتکل هاي بهداشتي برگزار شد،مرضيه جليل پور اظهار نمودند: بانوان شاغل همانند ساير بانوان جامعه نيازمند ورزش هستند که با توجه به مشغله هاي کاري در محيط خانه و اداره  بايد براي اين موضوع، زمان مناسبي در نظر بگيرند.
مديرکل امور زنان و خانواده استانداري چهارمحال و بختياري افزود: ورزش نقش مهمي در بهبود وضعيت تنفسي و ايمني،تسهيل کاهش وزن، افزايش اعتماد به نفس و بهبود کيفيت زندگي دارد.
جليل پور تصريح نمود: در دوران همه گيري بيماري کوويد 19، انجام فعاليتهاي ورزشي چه در خانه، چه در محيطهاي باز و يا سالن هاي ورزشي با رعايت دستور العملهاي ستاد ملي مقابله با کرونا و رعايت اصول بهداشتي و فاصله اجتماعي مي تواند در کاهش اضطراب اين بيماري منحوس کمک شاياني نمايد.
اين برنامه با مشارکت دفتر امور زنان و خانواده استانداري، فرماندهي انتظامي استان،سازمان سيما،منظر و فضاي سبزشهري شهرداري شهرکرد،اداره کل ورزش و جوانان استان،دانشگاه علوم پزشکي،خدمات بهداشتي و درماني استان و جمعيت هلال احمر استان برگزار شد.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1399/12/26