جلسه گروه کاري زنان و خانواده به منظور برنامه ريزي جهت هفته سلامت بانوان به رياست مديرکل محترم امور زنان و خانواده استانداري برگزار گرديد.

کد خبر: 154584 تاریخ انتشار: 1399/07/16
نمایش: 37
اخبار
در جلسه گروه کاري که به منظور برنامه ريزي جهت هفته سلامت بانوان در دفتر امور زنان و خانواده استانداري برگزار گرديد، مرضيه جليل پور اظهار داشتند: ورزش از جمله مهم ترين فاکتورها براي حفظ سلامتي و تندرستي است. بانوان براي پيشگيري از بروز احتمالي به بيماريهاي خطرناک بايد در تقويت سلامت خود بکوشند.
در ادامه مدير کل امور زنان و خانواده استانداري چهارمحال و بختياري تصريح نمودند: حفظ سلامت زنان در مواقع بحراني همچون احتمال ابتلا به بيماري کرونا، به لحاظ آسيب پذيري و اثرگذاري در جامعه  و محيط خانواده از اهميت بسيار بالايي برخوردار است.
جليل پور در پايان خاطر نشان کردند: حضور با رعايت پروتکل هاي بهداشتي در فضاهاي باز جهت پياده روي، استفاده از آموزش هاي ورزشي مجازي و رسانه اي در خانه،تغذيه مناسب در شرايط بحران کرونا ، افراد مي توانند سلامتي خود را تضمين نمائيد.
در اين جلسه با هم انديشي مدعوين محترم مقرر گرديد در هفته سلامت بانوان،برنامه هاي متنوع مجازي براي کليه بانوان استان برگزار شود.

افزودن دیدگاه